Přeskočit na obsah
Ročník 2007 Ročník 2008 Ročník 2009 Ročník 2010 Ročník 2011 Ročník 2012 Ročník 2013 Ročník 2014 Ročník 2015 Ročník 2016 Ročník 2017
Mimodomov logo

Out of Home 2016

20-22. května 2016

facebook

Realizujeme

asociace Dítě a rodina

partneři

Generální partner:
RWE Transgas
Hlavní partneři:
Magistrát hlavního města Prahy Nadace Jistota Modrá pyramida Nadace Agrofert Nadační fond Albert Nadace Terezy Maxové
Partneři:
Kofola Crocodille

Nacházíte se:

Kontakty

Mimo domov, o.s.

Gončarenkova 807/7
147 00, Praha 4

IČO: 22724893
bankovní spojení: Komerční banka, a.s.
číslo účtu: 107-8295600287/0100

Registrace sdružení u MV ČR – 5. září 2008, VS/1-1/72737/08-R
Transformace sdružení na spolek, Městský soud Praha – 13. listopadu 2014, oddíl L, číslo 19353

Mimo domov, o.s. realizuje program určený na podporu integrace dětí z dětských domovů Život nanečisto a ten má účet: 115-2153320207/0100


Klára Chábová - organizátor festivalu, PR, smlouvy, partneři
e-mail: klara@mimodomov.cz

Koordinace, hlavní produkční bojovky
Martina Prášilová
e-mail: martina@mimodomov.cz

Koordinátor výjezdů do dětských domovů, produkce
Eva Slavíková Minaříková
e-mail: eva@mimodomov.cz
Marie Zicháčková
e-mail: marie@mimodomov.cz

PR, novináři
Roman Hrůza
e-mail: roman.hruza@rha.cz
gsm: 777 657 511

Hlavní koordinátor dětských domovů
Tamara Pižlová
e-mail: tamara@mimodomov.cz

Hlavní koordinátor asistentů týmů DD
Renata Ulvrová
e-mail: renata@mimodomov.cz

Koordinátor instruktorů, fundraising
Kristýna Juřinová
e-mail: kristyna@mimodomov.cz

Technická produkce, stage manager
Marek Landštof
e-mail: marek@mimodomov.cz

Produkce
Olina Mistrová
e-mail: olina@mimodomov.cz

Produkce
Jan Němec
e-mail: jan@mimodomov.cz

Grafika a příprava tiskových podkladů
Roman Kastl
e-mail: ekd.studio@gmail.com

Webmaster
Radim Hašek
e-mail: radim@mimodomov.cz

zpracování účetnictví i daňové evidence
Lenka Háková
INCOME TAX CLAIME
Toušická 558
190 16 Praha 9
gsm: 777 246 441

 

© Copyright Mimo domov, o.s. 2009-2017, webmaster: Radim Hašek


Přejít na začátek stránky